FA. (7)

Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946

Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!

Geplaatst door  SBGallery
FA. (6)

Lid sinds 2021
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1946
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 31 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 40.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Modellen met vogelhoeden, 1946

Dyptique, houtskooltekeningen uit 1946. De artiest was 24 jaar oud!
De werken uit 1945 en 1946 drukken de terugkeer uit naar de geneugten van het leven, het geluk terug te keren naar Amsterdam en te genieten van de voorstellingen.
Afmetingen: 22,5 x 14,5 elk, 32,5 x 40,7 cm met lijst
Geleverd met een certificaat van echtheid van de Fondation Guillaume Corneille.

De vrouwen met vogelkopjes zouden later de gevleugelde vrouwen in het werk van de schilder worden.

Starttijd:12-05-2022 om 13:03
Eindtijd:19-05-2022 om 21:24
Openingsbod€ 2400
ObjectlocatieBrussels, België
VerzendingWereldwijd