Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat

Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!Corneille - Mooie litho in zwart-wit - Beperkte oplage - met certificaat kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

583 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage3/4
Corneille (1922-2010)
Zwart-witte lithografie.
Handgesigneerd aan de achterkant in viltstift van de begunstigde, mevrouw Corneille Van Beverloo.
Genummerd 3/4. Slechts 4 werken van gedrukt!
Corneille studiostempel aan de achterkant, met de originele handtekening van Madame Corneille en een inscriptie in inkt 'noir et blanc'.
Afmetingen: 65 x 50 cm.
Het certificaat is gedateerd 23/02/2014.
Het werk dateert uit de jaren 70.
Goede algehele conditie.

Kan verzonden of opgehaald worden
Verzending B: 12€   NL: 20€

Dit item is verkocht voor 185,00

Starttijd:11-06-2019 om 09:51
Eindtijd:20-06-2019 om 19:08

storm
20 jun. / 18:50
€ 185