Corneille, mooie litho Nu a la Rose uit 1981 - Verkocht

Corneille, mooie litho Nu a la Rose uit 1981 kopen? Bied vanaf 1!
Corneille, mooie litho Nu a la Rose uit 1981 kopen? Bied vanaf 1!Corneille, mooie litho Nu a la Rose uit 1981 kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde litho van Corneille met als titel Nu a la Rose. De papiermaat van dit werk is 76 x 56 cm (afbeelding is 65 x 51 cm) en hij is nog nooit ingelijst geweest.
Gemaakt op Somersetpapier en uit het jaar 1981.
Serieoplage was 200 stuks.
Deze litho is met potlood door Corneille gesigneerd en genummerd.

Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:17-11-2015 om 12:38
Eindtijd:27-11-2015 om 12:38
Biedingen (23)
Heino
27 nov. / 09:32
€ 190
OudGemeentehuisOelegem
27 nov. / 09:32
€ 186
OudGemeentehuisOelegem
27 nov. / 07:24
€ 170
Heino
26 nov. / 22:49
€ 160
OudGemeentehuisOelegem
26 nov. / 22:44
€ 150
Heino
26 nov. / 22:44
€ 140
OudGemeentehuisOelegem
24 nov. / 20:33
€ 130
piete
24 nov. / 19:47
€ 120
OudGemeentehuisOelegem
24 nov. / 19:47
€ 110
piete
24 nov. / 19:47
€ 100
OudGemeentehuisOelegem
24 nov. / 19:43
€ 90
piete
24 nov. / 19:38
€ 85
OudGemeentehuisOelegem
24 nov. / 19:38
€ 80
piete
24 nov. / 19:38
€ 75
OudGemeentehuisOelegem
22 nov. / 13:57
€ 56
MBZ
22 nov. / 13:57
€ 51
OudGemeentehuisOelegem
22 nov. / 00:00
€ 46
pinkie46
19 nov. / 12:41
€ 41
MBZ
19 nov. / 12:01
€ 36
pinkie46
18 nov. / 19:01
€ 31
MBZ
18 nov. / 19:01
€ 26
pinkie46
18 nov. / 19:01
€ 25
MBZ
18 nov. / 14:24
€ 1