Corneille: Naakt in geel

Corneille: Naakt in geel kopen? Bied vanaf 1!

Corneille: Naakt in geel

Verkoopprijs: € 90,00

Corneille: Naakt in geel kopen? Bied vanaf 1!Corneille: Naakt in geel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

mooie lithografie uit 2003

afmetingen blad : 50 cm x 40 cm

handgesigneerd en gedateerd 2003

exemplaar : E/A 2/25

verzending aangetekend en verzekerd:

Nederland,Frankrijk,Luxemburg en Duitsland 16,40 euro

België 8 euro

combineer aankopen en verzendingen en  betaal slechts 1 keer verzendkosten

gratis afhalen in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden) na afspraak

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:21-09-2014 om 11:29
Eindtijd:28-09-2014 om 11:29

Biedingen (20):

danser
27 sep. / 08:45
€ 90
Haagskunsthuis
27 sep. / 02:48
€ 85
ARTillery
27 sep. / 02:48
€ 80
Haagskunsthuis
27 sep. / 02:48
€ 75
ARTillery
27 sep. / 02:47
€ 70
Haagskunsthuis
27 sep. / 02:47
€ 65
ARTillery
27 sep. / 02:47
€ 60
Haagskunsthuis
27 sep. / 02:47
€ 55
ARTillery
24 sep. / 22:57
€ 50
mvl
24 sep. / 22:57
€ 45
ARTillery
24 sep. / 22:57
€ 30
mvl
24 sep. / 22:57
€ 25
ARTillery
24 sep. / 22:57
€ 13
mvl
24 sep. / 22:57
€ 11
ARTillery
23 sep. / 23:18
€ 9
henrica42
23 sep. / 12:25
€ 7
xram44
23 sep. / 12:22
€ 5
henrica42
23 sep. / 12:22
€ 5
xram44
23 sep. / 00:40
€ 3
Ingrid57
21 sep. / 11:32
€ 1