Zeer fraaie zeefdruk uit de serie: Ommagio a Guiseppe Verdi uit het jaar 1990. Oplagenummer 169200. Uiteraard gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille. Fraai ingelijst ophang klaar.
gezien de kwetsbaarheid en de grote is het werk niet op te sturen. afhalen kan in eindhoven. een eventuele bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,35/km
Nieuwstaat
in nieuwstaat.