Corneille - Nederlands landschap

Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1908
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille overzichtstentoonstelling tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen.
Uitgifte van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023
Juwelen van Cornelius te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Landschap in inkt getekend door Corneille rond zijn twintigste, geleverd met echtheidscertificaat van de Guillaume Cornelius Stichting.

Deze tekening uit zijn jonge jaren toont Corneilles' vroege passie voor Van Gogh. Dezelfde fijne inktlijn, het thema van werken op het platteland, dezelfde motieven: de kar en de vork in rust, de zandwegen als verdwijnende lijnen midden in de bocage.

Verzonden door UPS met zekerheid. Inkt op papier. Zeer goede staat. Stempel Atelier Corneille op de achterkant van de lijst. Totale afmetingen: 33 x 43 cm. Grootte van het werk : 19 x 29 cm.

Starttijd:23-01-2023 om 17:01
Eindtijd:31-01-2023 om 22:27
Openingsbod € 1800
ObjectlocatieBruxelles,  België
VerzendingWereldwijd