Corneille - Nuit d'ete - Verkocht

Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Nuit d'ete kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Zeldzame litho. Drie abstracte verticale figuren in een nachtelijk landschap.

ConditieRedelijk

Lichte afdrukjes van de oude lijst zichtbaar.

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 14:11
Eindtijd:25-01-2023 om 21:07
Biedingen (2)
karelj
23 jan. / 12:38
€ 160
R61F
22 jan. / 13:56
€ 150