FA. (12)

Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976

Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1600!

Geplaatst door  SBGallery
FA. (6)

Lid sinds 2021
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976

Inkt en aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder, geleverd met een echtheidscertificaat van de Fondation Corneille.

In het spoor van Miro, Matisse of Gauguin, creëert Guillaume Corneille hier een kleurrijk werk tussen figuratie en abstractie.

Herkomst: Atelier van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont, Jacques Doucet of Alechinsky.

Afmetingen : 20,5 x 13,5 cm
Afmeting met lijst : 33 x 27 cm

Zeer goede staat - Veilige verzending met verzekering door UPS

Original framed drawing - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976

Ink and watercolor on paper, signed and dated lower right, delivered with a certificate of authenticity from the Fondation Corneille.

Following in the footsteps of Miro, Matisse or Gauguin, Guillaume Corneille here creates a colorful work between figuration and abstraction.

Provenance: Atelier of the painter Guillaume Corneille (1922-2010), born in Liege of Dutch parents, founding member of the Cobra group with Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont, Jacques Doucet or Alechinsky.

Dimensions: 23.5 x 13.8 cm
Dimensions with frame 33 x 27 cm

Very good condition - Safe shipping with insurance by UPS

Starttijd:12-05-2022 om 13:02
Eindtijd:19-05-2022 om 21:20
Openingsbod€ 1600
Objectlocatiebrussels, België
VerzendingWereldwijd