Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign.

Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!
Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Oscar Wilde - Gesigneerd compleet boek - 13 zeefdrukken - 2 gesign. kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  ELI

11 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille; Oscar Wilde - Salome met 13 zeefdrukken - Nico Koster / Vincent Vlasblom, 2001. Compleet en Nieuwstaat (Mint condition).

Salome van Corneille. Complete boek met daarin 13 verschillende zeefdrukken. 2 zeefdrukken zijn handgesigneerd en met hetzelfde nummer (48/100). Het boek is voorzien van gedichten van Oscar Wilde en zit in een "luxe cassette / over doos".Boek zelf ook nog eens gesigneerd door Corneille en genummerd (48/100). De maat is 31,5 x 33 cm en verkeerd in nieuwstaat.
Jaar van uitgifte 2001. Oplage 100 stuks waarvan dit nummer 48 is.

Starttijd:19-10-2014 om 19:25
Eindtijd:26-10-2014 om 18:25
Openingsbod€ 700
ObjectlocatieNederland