FA. (4)

Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949

Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!
Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 5500!

Geplaatst door  SBGallery
FA. (6)

Lid sinds 2021
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 16.5 cm (h x b)
Lijst29.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949

De synthetische tekening van Guillaume Corneille, typerend voor de moderne kunst (Picasso, Matisse, Cézanne), stelt baadsters aan de Nederlandse kust voor.

Een elegant werk van een kunstenaar (1922-2010) wiens 100ste verjaardag we dit jaar vieren!

Originele tekening rechtsboven gesigneerd met Atelier Corneille stempel op de achterzijde en geleverd met een certificaat van echtheid van de Guillaume Corneille Stichting.

Afmetingen : 16,5 x 16,5 cm - Afmetingen met kader : 29,5 x 29,5 cm

Veilige verzending door UPS

Starttijd:06-05-2022 om 08:35
Eindtijd:13-05-2022 om 21:18
Openingsbod€ 5500
ObjectlocatieBrussels, België
VerzendingWereldwijd