Corneille - Petite Musique de Printemps - Verkocht

Corneille - Petite Musique de Printemps kopen? Bied vanaf 695!

Verkoopprijs: € 799,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Petite Musique de Printemps kopen? Bied vanaf 695!Corneille - Petite Musique de Printemps kopen? Bied vanaf 695!Corneille - Petite Musique de Printemps kopen? Bied vanaf 695!Corneille - Petite Musique de Printemps kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  hvdeeckh

2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Groot formaat originele steendruk van Corneille.
Tite : Petite Musique de Printemps, 1989
Gesigneerd - Nummer 9/200
Inclusief nette goudkleurige lijst

Werk staat ook te boek als "Het oog van de zomer"

Ooit gekocht bij Jaski Art Gallery

Dit item is verkocht voor 799,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 09:48
Eindtijd:13-12-2020 om 20:22
Carla16
12 dec. / 16:01
€ 695