Corneille - Petite Vie Des Champs - Verkocht

Corneille - Petite Vie Des Champs kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Karindegroot
FA. (1)

Lid sinds 2018
16 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie zeefdruk van Corneille.
Nr 19/200 handgesineerd.

Kunstwerk verkeert in goede staat. Nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-03-2020 om 10:25
Eindtijd:12-07-2020 om 16:04
willemvh
12 jul. / 12:20
€ 120