Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000

Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!
Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
7 gesigneerde kleurenlitho's uit de portfolio: Préhistoire Histoires. Jaar: 2000. Nummer: 24/50. Afmetingen voorstelling: H45 x b29,5 cm.

Sluit binnenkort 21u 25m 37s
Openingsbod€ 1550
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:20-01-2023 om 11:53
Eindtijd:29-01-2023 om 19:23