Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF - Verkocht

Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Prachtige litho uit 1959 - Afgebeeld in MEULENHOF kopen? Bied vanaf 300!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie lithografie van Corneille uit 1959.

De omschrijving, zoals beschreven in de Donkersloot:

Lithographie en couleurs sur Johanno

Afmeting papier: 60x40 cm. circa

Gesigneerd rechtsonder met potlood: Corneille '59

Genummerd linksonder met potlood: 110/120

Oplage van 120 exemplaren en een aantal éprueves d'artiste

Impression: Paris, Paris.

Kan worden afgehaald of worden afgeleverd, indien aangetekend verzenden excl omlijsting

Dit item is verkocht voor 340,00
Starttijd:30-07-2019 om 14:13
Eindtijd:06-08-2019 om 19:21
Biedingen (4)
guy1952
06 aug. / 17:30
€ 340
Leonardio
06 aug. / 17:29
€ 320
guy1952
06 aug. / 17:29
€ 320
Leonardio
05 aug. / 18:39
€ 300