Corneille, Prentemps sauvage, litho uit 1992

Corneille, Prentemps sauvage, litho uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Corneille, Prentemps sauvage, litho uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!Corneille, Prentemps sauvage, litho uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille, Prentemps sauvage,

litho uit 1992 (zie foto) oplage e/a.

beeldformaat 517 x 662 mm.

kosten verzending in NL € 8.25

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:30-10-2013 om 21:57
Eindtijd:06-11-2013 om 21:57

John1947
5 nov. / 19:38
€ 175