Corneille - Salome - Verkocht

Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekComputerprint
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste prent van Cobra kunstenaar Corneille. Betreft het op de achterzijde (colofon) gesigneerde voorblad van  het Salome portfolio.

In houten, zilverkleurige lijst.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk. Glas spiegelt iets op de foto's.

Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 15:15
Eindtijd:28-12-2020 om 21:12
Biedingen (16)
Lauwrier
28 dec. / 21:03
€ 80
robhvg
28 dec. / 21:03
€ 71
robhvg
28 dec. / 17:55
€ 70
Wubbe
28 dec. / 17:55
€ 60
robhvg
28 dec. / 17:13
€ 50
Wubbe
27 dec. / 23:05
€ 45
wilfred64
27 dec. / 23:05
€ 40
Wubbe
24 dec. / 13:27
€ 35
gerb
24 dec. / 13:27
€ 30
Wubbe
24 dec. / 13:27
€ 25
gerb
23 dec. / 16:24
€ 20
tkeuning
21 dec. / 22:18
€ 15
DvdB
20 dec. / 21:27
€ 10
tkeuning
18 dec. / 20:40
€ 5
DvdB
18 dec. / 16:48
€ 3
tkeuning
16 dec. / 20:50
€ 1