Corneille - Schaal (keramiek)

Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Corneille (1922-2010)
Type3D Multiples & Objecten
Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige Corneille schaal met de typische Corneille afbeelding
Gesigneerd
Schaal is in uitmuntende conditie!

Corneille (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar(143)
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
24 cm
18 cm
Sluit over 7d 6u 56m 20s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:15-08-2022 om 08:01
Eindtijd:24-08-2022 om 22:52