Corneille - Songes du diable - handgesigneerd en genummerd, 1993

Corneille - Songes du diable - handgesigneerd en genummerd, 1993 kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Corneille - Songes du diable - handgesigneerd en genummerd, 1993 kopen? Bied vanaf 120!Corneille - Songes du diable - handgesigneerd en genummerd, 1993 kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie lithografie van Corneille: Songes du Diable.

Kunstenaar: Corneille
Titel: Songes du diable
Techniek: Lithografie
Jaar: 1993
Oplage: 408/999
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood, genummerd en gedateerd '93.
Formaat: 47 x 35 cm
Conditie: in zeer goede staat. Het werk is nooit ingelijst

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen
Het is mogelijk om het werk bij Artwrks in Rotterdam op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten. Let op: aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaalt slechts éénmaal de verzendkosten.

Authenticiteit gegarandeerd
Artwrks staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 21 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:20-12-2013 om 21:39
Eindtijd:27-12-2013 om 21:39

loupio
27 dec. / 21:13
€ 120