Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst

Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 241,00

Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Terragravure, Eternal Song of Summer VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2003
TechniekTerragravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 38 cm (h x b)
Lijst73 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/120

Oorspronkelijke galerieprijs: €1.130,00

De ruimte rond het werk is doorzichtig (plexiglas) . Het werk is 1x gefotografeerd met een witte achtergrond en 1x met een zwarte achtergrond.

Administratieve code:
QQTL

Enkele partijen in de voorstelling zijn mogelijk wat verkleurd

Dit item is verkocht voor 241,00

Starttijd:15-08-2019 om 13:46
Eindtijd:25-08-2019 om 20:31

Biedingen (17):

---jerve---
25 aug. / 15:45
€ 241
Pattybel
25 aug. / 15:45
€ 221
---jerve---
25 aug. / 15:45
€ 201
Pattybel
25 aug. / 15:45
€ 191
---jerve---
24 aug. / 10:49
€ 181
Arjen7
23 aug. / 18:57
€ 171
Miel1000
23 aug. / 18:57
€ 161
Arjen7
23 aug. / 18:56
€ 151
Miel1000
23 aug. / 16:04
€ 141
dendro
23 aug. / 16:04
€ 140
dendro
23 aug. / 13:07
€ 131
KVDC
22 aug. / 14:47
€ 121
dendro
22 aug. / 14:47
€ 120
dendro
15 aug. / 19:22
€ 111
wimsart
15 aug. / 18:45
€ 101
dendro
15 aug. / 18:45
€ 100
dendro
15 aug. / 17:15
€ 1