Corneille Vogel mooie litho in pre-inlijsting

Corneille Vogel mooie litho in pre-inlijsting kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 200,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Techniek: litho, reeds gemonteerd in pre-inlijsting (passe-partout + ophangsysteem)

Handgesigneerd: ja

Gedateerd: ‘94

Genummerd: EA

Doormeter litho:20 cm

Afmetingen passe-partout: 50 cm x 40 cm (= standaardmaat)

verzending aangetekend en verzekerd: 15 euro

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:20-04-2013 om 17:14
Eindtijd:27-04-2013 om 17:14

Marc
20 apr. / 18:34
€ 200