Corneille: vrouw en bloem in rood

Corneille: vrouw en bloem  in rood kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

Corneille: vrouw en bloem  in rood kopen? Bied vanaf 1!Corneille: vrouw en bloem  in rood kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: corneille

Techniek: litho

Afmetingen:31 cm x 20,50 cm

Oplage: exemplaar E/A

Gesigneerd: handgesigneerd en gedateerd '69

Verzending:

België: 8 euro

Nederland,Luxemburg,Frankrijk en Duitsland: 16,40 euro

Rest E.U. 32,40 euro

Combineer aankopen en betaal slechts 1 keer verzendkosten

Gratis afhalen kan in Belgisch Limburg, omgeving Sint-Truiden, op afspraak

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:21-09-2014 om 11:38
Eindtijd:28-09-2014 om 11:38

Biedingen (18):

noortje3
28 sep. / 08:55
€ 85
danser
27 sep. / 21:34
€ 80
Migdale1
27 sep. / 21:33
€ 75
danser
27 sep. / 08:47
€ 70
Haagskunsthuis
27 sep. / 08:47
€ 65
Haagskunsthuis
27 sep. / 02:50
€ 55
ARTillery
26 sep. / 19:23
€ 50
noortje3
26 sep. / 19:23
€ 45
ARTillery
26 sep. / 19:04
€ 39
noortje3
26 sep. / 19:04
€ 34
ARTillery
26 sep. / 19:04
€ 26
noortje3
26 sep. / 19:03
€ 21
ARTillery
24 sep. / 18:48
€ 11
henrica42
24 sep. / 18:48
€ 9
ARTillery
24 sep. / 18:48
€ 7
henrica42
24 sep. / 18:48
€ 5
ARTillery
23 sep. / 23:19
€ 3
henrica42
23 sep. / 12:21
€ 1