Corneille: Vrouw en vogels (litho) - Verkocht

Corneille: Vrouw en vogels (litho)  kopen? Bied vanaf 149!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Vrouw en vogels

lithografie

handgesigneerd en gedateerd '03 in potlood

genummerd E/A 15/25

afmetingen blad: 41 cm x 30 cm

verzending aangetekend en verzekerd 16,20 euro

afhalen in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden-Hasselt) )kan na afspraak

Dit item is verkocht voor 159,00
Starttijd:05-01-2014 om 19:52
Eindtijd:10-01-2014 om 19:57
Biedingen (2)
HenkM
10 jan. / 19:51
€ 159
jozo
05 jan. / 20:29
€ 149