Corneille - Vrouw, hond en vogel

Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit jaar vieren we de 100ste geboortedag van de schilder Corneille (1922-2010), die in Luik geboren werd uit Nederlandse ouders en een stichtend lid was van de Cobra-groep.

Momenteel loopt er een overzichtstentoonstelling in het Cobra Museum in Amstelveen.

Mooie en zeldzame litho gesigneerd in inkt in de rechter benedenhoek met het stempel van het Atelier Corneille op de achterzijde.

Mooie lijst uit de tijd van de kunstenaar.
Het frame moet misschien wat gerestaureerd worden, want het heeft wat krassen.

In de voetsporen van Matisse en Van Gogh creëert Corneille, die in de jaren negentig zijn atelier inrichtte midden in zijn tuin, tegenover de korenvelden die Van Gogh schilderde, een joviaal en kleurrijk werk dat de zomer en de harmonie met de natuur viert.

Totale afmetingen: 55 x 43 cm. Beeldformaat: 38,5 x 28,5 cm. Dikte van het frame: 3 cm.

Veilige en verzekerde verzending via UPS.

Starttijd:14-11-2022 om 12:53
Eindtijd:23-11-2022 om 21:27
Openingsbod € 225
ObjectlocatieBrussels,  België
VerzendingWereldwijd