Corneille: vrouw,kat en vogel

Corneille: vrouw,kat en vogel kopen? Bied vanaf 75!

Corneille: vrouw,kat en vogel

Verkoopprijs: € 80,00

Corneille: vrouw,kat en vogel kopen? Bied vanaf 75!Corneille: vrouw,kat en vogel kopen? Bied vanaf 75!Corneille: vrouw,kat en vogel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:    Corneille

Titel: vrouw,kat en vogel

Techniek:  litho

Jaar:  1988

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd ‘88

Genummerd: exemplaar E/A (épreuve d’artiste)

Afmetingen blad: 30 cm x 24,50 cm

Afmetingen afbeelding: 30 cm x 24,50 cm

Conditie: zeer goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:17-02-2016 om 19:01
Eindtijd:24-02-2016 om 20:01

Biedingen (2):

john78
24 feb. / 19:16
€ 80
evertlouis
23 feb. / 15:51
€ 75