Corneille - Zeefdruk - 1987

Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!

Corneille - Zeefdruk - 1987

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Zeefdruk - 1987 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (202)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage183/199
Zeefdruk van Corneille. Jaar: 1987. Nummer: 183/199. Afmetingen blad: H33 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b14.5cm. Inclusief een gedicht in het Zweeds en Frans van Lasse Soderberg. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 17:40
Eindtijd:02-02-2020 om 12:38

CVB23
2 feb. / 11:33
€ 125