CORNEILLE. Zeefdruk 1994. -DROOMBEELDEN II- Handgesigneerd.

CORNEILLE. Zeefdruk 1994. -DROOMBEELDEN II- Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

CORNEILLE. Zeefdruk 1994. -DROOMBEELDEN II- Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!CORNEILLE. Zeefdruk 1994. -DROOMBEELDEN II- Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!CORNEILLE. Zeefdruk 1994. -DROOMBEELDEN II- Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

CORNEILLE. Kleurenzeefdruk.

Titel: Droombeelden II.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Oplage: E.A.  (Epreuve  d’Artiste).

Jaar: 1994.

Afmetingen: 30,5 cm bij 21,5 cm.

Ingelijst: Nee.

Dit exemplaar komt uit een serie van 14 zeefdrukken.

Verzendkosten: € 10,-  (binnen Nederland). Naar Belgie:  € 16,-

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:09-11-2014 om 11:34
Eindtijd:23-11-2014 om 11:34

Biedingen (16):

14005
12 nov. / 13:55
€ 70
JCZ
12 nov. / 13:55
€ 65
14005
11 nov. / 12:53
€ 60
JCZ
11 nov. / 10:43
€ 55
14005
11 nov. / 10:43
€ 50
JCZ
11 nov. / 10:43
€ 50
14005
10 nov. / 17:27
€ 35
bone
10 nov. / 17:27
€ 30
14005
10 nov. / 17:27
€ 30
bone
10 nov. / 17:27
€ 15
14005
10 nov. / 17:27
€ 13
bone
10 nov. / 17:27
€ 11
14005
10 nov. / 17:27
€ 9
bone
10 nov. / 10:44
€ 7
FenS
10 nov. / 10:44
€ 5
FenS
9 nov. / 19:45
€ 1