Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot)

Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!

Verkoopprijs: € 795,00

Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!Corneille - zeefdruk: Enchantement du Printemps - 1988 (groot) kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (165)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
Lijst104.5 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageP.P.
Grote zeefdruk van Corneille. Nummer Printers Proof: dit is het laatste goedgekeurde druk, door de kunstenaar,  voordat de daadwerkelijke oplage wordt gedrukt. Aan de linkerzijde zit wat schaduw op de foto, waardoor het lijkt of de lijst ingedeukt is. Dit is in werkelijkheid niet het geval.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.De kosten binnen Nederland zijn: 85 euro en Vlaanderen: 155 euro.

Dit item is verkocht voor 795,00

Starttijd:08-01-2019 om 22:56
Eindtijd:21-01-2019 om 20:30

Maggy
21 jan. / 20:23
€ 795