Corneille, zeefdruk, geen titel, afm. incl. lijst 70x80cm

Corneille, zeefdruk, geen titel, afm. incl. lijst 70x80cm kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Corneille, zeefdruk, geen titel, afm. incl. lijst 70x80cm kopen? Bied vanaf 200!Corneille, zeefdruk, geen titel, afm. incl. lijst 70x80cm kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille

Titel: onbekend

Techniek: zeefdruk

Nummer: 12/525

Jaar: 2001

Gesigneerd: Hand gesigneerd

Afmetingen inclusief lijst: 70 x 80 cm

Ingelijst: Ja

In uitstekende conditie

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:19-02-2014 om 11:49
Eindtijd:24-02-2014 om 11:49

Ruud547
22 feb. / 21:29
€ 200