Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 - Verkocht

Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - zeefdruk: La reine du Monde - 1998 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

823 verkochte items
Alle items van deze verkoper (396)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/150
Zeefdruk van Corneille uit 1998. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Klein scheurtje aan linkerzijde in witte gedeelte. Bij inlijsting valt dit ondr het passe-partout.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:09-11-2018 om 19:59
Eindtijd:18-11-2018 om 21:38
Kpaulussen
18 nov. / 20:35
€ 225