Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst

Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!Corneille - zeefdruk - Musique du Printemps II - 1993 - ingelijst kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (3)

68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
Lijst115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Mooie grote zeefdruk van Corneille uit 1993. Grote zware lijst van hout met diepe passe-partout.

Kunstenaar: Corneille
Techniek: Zeefdruk
Ingelijst: Zilveren houten lijst (5,5 cm dik!), diepe passe-partout
Oplage: 119/200
Gesigneerd: Ja
Afm. totaal: 115 x 115 cm

De lijst heeft na ruim 25 jaar enkele beschadigingen, maar is nog steeds de moeite waard.

Graag ophalen. Zwaar werk.

Sluit over 4d 14u 17m 59s
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie

Starttijd:21-07-2021 om 19:38
Eindtijd:01-08-2021 om 19:45