Corneille, zeefdruk, Promenade - Verkocht

Corneille, zeefdruk, Promenade kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Corneille, zeefdruk, Promenade kopen? Bied vanaf 150!Corneille, zeefdruk, Promenade kopen? Bied vanaf 150!Corneille, zeefdruk, Promenade kopen? Bied vanaf 150!Corneille, zeefdruk, Promenade kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Skiewer

1 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesineerde zeefdruk in een oplage van 200 stuks, item wordt ingelijst geleverd. Zoals bijgevoegde afbeeldingen

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:26-01-2016 om 11:51
Eindtijd:02-02-2016 om 11:51
Esmdie
02 feb. / 08:19
€ 150