Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau

Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Corneille

Techniek: Zeefdruk
Nummer: 52/100 (Het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren).
Titel:  Regard sur L' oiseau
Jaar: 1998
 Afmetingen blad: H47 x 37 cm (afmetingen voorstelling: H35 x b27 cm)
Gesigneerd: Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Sluit binnenkort 22u 44m 51s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:21-01-2023 om 17:29
Eindtijd:29-01-2023 om 20:01