Corneille - Zeefdruk, Stropdas - Ingelijst

Corneille - Zeefdruk, Stropdas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 240!

Verkoopprijs: € 240,00

Corneille - Zeefdruk, Stropdas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Zeefdruk, Stropdas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Zeefdruk, Stropdas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 240!

Geplaatst door  danser

23 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 30 cm (h x b)
Lijst87.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 ex.
Titel: Stropdas
Jaartal: 1996
Afmetingen lijst: 87,5 cm x 52,5 cm
Oplage: E/A
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in zilverkleurige houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Verzending: Ned: € 12,50  Bel: € 20,-

Dit item is verkocht voor 240,00

Starttijd:21-01-2019 om 19:17
Eindtijd:24-01-2019 om 20:07

Matheus
21 jan. / 20:01
€ 240