Corneille, zeefdruk Venus sens dessus dessous 3

Corneille, zeefdruk Venus sens dessus dessous 3 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 212,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Venus sens dessus dessous 3 is een kleurrijke zeefdruk van Corneille.

Soort: Zeefdruk
Jaartal: 2001
Afmeting: 72 x 56 cm
genummerd 20/190 en gesigneerd

Werk is nog nooit ingelijst geweest en verkeerd in perfecte staat.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust even contact op.

Dit item is verkocht voor 212,00

Starttijd:24-03-2014 om 20:58
Eindtijd:31-03-2014 om 21:58

Biedingen (7):

jozo
31 mrt. / 18:03
€ 212
ev
31 mrt. / 18:03
€ 200
jozo
31 mrt. / 18:03
€ 190
ev
31 mrt. / 18:03
€ 180
jozo
31 mrt. / 14:13
€ 170
Skoudstaal
30 mrt. / 12:11
€ 160
gregor
26 mrt. / 16:17
€ 150