Corneille - zeer grote Litho van Corneille - Verkocht

Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 263,00

Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!Corneille - zeer grote Litho van Corneille kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Litho uit 1995

Titel : Vogel met kat
Afmeting litho   70 x 50 cm
Gesigneerd rechts onder  en gedateerd 1995

Linksonder oplage 53/200

Zeer luxe ingelijst

Afhalen of laten afleveren ( tegen kostprijs) is een pré - kunstwerk kan verzonden worden excl omlijsting vanwege glasplaat

Dit item is verkocht voor 263,00
Starttijd:14-05-2018 om 11:17
Eindtijd:30-05-2018 om 15:16
Hannibal
30 mei / 13:33
€ 263