Knallende, grote en kleurrijke zeefdruk van Corneille . Mooi ingelijst in een zilverkleurige houten lijst en voorzien van een Passe-partout. Gesigneerd, genummerd en gedateerd ( '64 - '95) in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer zes uit een serie van slechts tweehonderd exemplaren. Door de sterke kleuren en het forse formaat ( 88 x 104 cm) is dit een blikvanger in het interieur!
Uitsluitend ophalen in Den Haag/Scheveningen. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed