Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd zeefdruk,

Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 50!Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Corneile  Cobra groep

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst

Drukgesigneerd

Afmeting 43 x 53

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:19-01-2017 om 21:02
Eindtijd:28-01-2017 om 21:02

TGH
20 jan. / 13:42
€ 50