Corneille : compositie 2 (mooie litho) - Verkocht

Corneille : compositie 2 (mooie litho) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

eindejaarsaanbieding vanaf 1 euro

compositie 2

litho

handgesigneerd

genummerd EA 25 exemplaren

afmetingen blad: 50 cm x 40 cm

verzending aangetekend en verzekerd:

Nederland 16,20 euro

België 7 euro

gratis afhalen in Belgisch Limburg (regio Hasselt Sint-Truiden) na afspraak

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:07-12-2013 om 14:01
Eindtijd:14-12-2013 om 14:01
Biedingen (11)
ARTillery
14 dec. / 13:48
€ 110
Gentille1964
11 dec. / 12:43
€ 100
erijd
11 dec. / 11:25
€ 90
Gentille1964
10 dec. / 19:14
€ 80
Markus
10 dec. / 16:15
€ 70
keja
09 dec. / 20:06
€ 60
ARTillery
09 dec. / 20:06
€ 50
keja
09 dec. / 20:06
€ 45
ARTillery
08 dec. / 00:15
€ 40
wimsart
08 dec. / 00:15
€ 35
wimsart
07 dec. / 18:45
€ 1