Corneille : compositie 3 (mooie ets) - Verkocht

Corneille : compositie 3 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 83,00

Corneille : compositie 3 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!Corneille : compositie 3 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Compostie 3

Mooie ets

Handgesigneerd en gedateerd ‘98

Afmetingen blad 28 cm x 21 cm

Provenance: atelier Corneille

Aangetekende en verzekerde verzending:

Nederland,Frankrijk,Duitsland en Luxemburg: 16,40 euro

België: 8 euro

Afhalen kan in Belgisch Limburg (omgeving Hasselt-Sint-Truiden) na afspraak

Combineer verzendingen, meerdere stukken kopen is slechts 1 keer verzending betalen

Dit item is verkocht voor 83,00
Starttijd:13-02-2014 om 19:42
Eindtijd:19-02-2014 om 19:42
Biedingen (11)
rosanegra
18 feb. / 23:27
€ 83
hugocampus
18 feb. / 23:27
€ 73
rosanegra
16 feb. / 11:13
€ 63
hugocampus
14 feb. / 21:02
€ 53
Kunstvos
14 feb. / 21:02
€ 48
hugocampus
14 feb. / 21:02
€ 43
Kunstvos
14 feb. / 21:01
€ 38
hugocampus
14 feb. / 21:01
€ 33
Kunstvos
14 feb. / 12:38
€ 28
sonjamaria
14 feb. / 12:38
€ 23
sonjamaria
13 feb. / 19:51
€ 1