Corneille EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 - Verkocht

Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!Corneille  EA zeefdruk / Litho Kerst kaart 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele EA 15/50.zeefdruk / Litho van de CoBrA kunstenaar: CORNEILLE 1993

Uniek werk ! Deze zijn alleen voor familie en vrienden van Corneille uit gegeven.

De kleuren zijn mooier dan op de foto s.

Nooit ingelijst geweest en 100 % authentiek !

Beeld maat: 26,5 x 16 cm, hele kaart 38 x 16 cm.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:26-01-2016 om 08:21
Eindtijd:31-01-2016 om 13:21
Biedingen (12)
in2art
31 jan. / 09:40
€ 30
JJvanWijk
30 jan. / 21:22
€ 25
in2art
30 jan. / 21:21
€ 20
JJvanWijk
30 jan. / 21:21
€ 20
in2art
30 jan. / 20:16
€ 17
hilde1964
30 jan. / 20:16
€ 15
in2art
30 jan. / 10:06
€ 11
Restaurateur
30 jan. / 10:06
€ 9
in2art
29 jan. / 20:48
€ 7
Restaurateur
29 jan. / 20:48
€ 5
in2art
29 jan. / 13:09
€ 3
11556
26 jan. / 09:29
€ 1