Fraaie zeefdruk in krachtige kleuren van Corneille uit 1992. Erg mooi ingelijst in een zilverkleurige houten lijst en voorzien van een smaakvol, verdiept Passe-partout. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer 2 uit een serie van 200 exemplaren. Door het kleurgebruik en de afmetingen is dit met recht een blikvanger te noemen!!
Uitsluitend ophalen in Den Haag/ Scheveningen. Eventuelebezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed