Corneille : Naakt en vogel (litho) - Verkocht

Corneille : Naakt en vogel (litho) kopen? Bied vanaf 1!
Corneille : Naakt en vogel (litho) kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Naakt en vogel (litho) kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Naakt en vogel

vroege litho, provenance "atelier Corneille"

handgesigneerd rechtsonder

op de achterzijde stempelgesigneerd

afmetingen blad: 28 cm x 19,50 cm

aangetekende en verzekerde verzending naar Nederland 16,40 euro, naar België 8 euro

Dit item is verkocht voor 122,00
Starttijd:23-01-2014 om 20:34
Eindtijd:29-01-2014 om 20:34
Biedingen (16)
Hans1951
26 jan. / 12:31
€ 122
char
26 jan. / 12:31
€ 112
Hans1951
26 jan. / 12:31
€ 110
char
26 jan. / 12:30
€ 100
Hans1951
26 jan. / 12:30
€ 90
char
25 jan. / 21:14
€ 80
Bbarbie
25 jan. / 21:14
€ 70
char
24 jan. / 23:17
€ 60
d0minique
24 jan. / 23:17
€ 50
char
24 jan. / 23:17
€ 30
d0minique
24 jan. / 23:17
€ 25
char
23 jan. / 22:25
€ 20
annekebeumer
23 jan. / 22:25
€ 15
char
23 jan. / 22:24
€ 10
annekebeumer
23 jan. / 22:24
€ 5
char
23 jan. / 21:55
€ 1