Corneille , Overture sur L'Ete - gesigneerde lithografie - oplage 200 ex. - 1981 - Verkocht

Corneille , Overture sur L'Ete - gesigneerde lithografie - oplage 200 ex. - 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 195,00

Corneille , Overture sur L'Ete - gesigneerde lithografie - oplage 200 ex. - 1981 kopen? Bied vanaf 1!Corneille , Overture sur L'Ete - gesigneerde lithografie - oplage 200 ex. - 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artxcel B.V.

Lid sinds 2010
43 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde litho van Corneille met als titel Overture sur L'Ete.  De papiermaat van dit werk is 76 x 56 cm (afbeelding is 65 x 51 cm) en hij is nog nooit ingelijst geweest.Gemaakt op Somersetpapier en uit het jaar 1981. Serieoplage was 200 stuks. Deze litho is met potlood door Corneille gesigneerd en genummerd.

Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:08-12-2015 om 09:25
Eindtijd:15-12-2015 om 10:25
Biedingen (18)
adriaanp
15 dec. / 09:26
€ 195
Joeppie
15 dec. / 09:26
€ 185
adriaanp
15 dec. / 09:26
€ 165
Joeppie
15 dec. / 09:25
€ 155
adriaanp
12 dec. / 09:39
€ 110
Hamster
11 dec. / 12:15
€ 100
Olier005
11 dec. / 12:15
€ 100
Hamster
10 dec. / 14:57
€ 65
adriaanp
09 dec. / 19:05
€ 60
Slim
08 dec. / 23:19
€ 55
LVR80
08 dec. / 23:19
€ 50
Slim
08 dec. / 23:18
€ 35
LVR80
08 dec. / 23:18
€ 30
Slim
08 dec. / 23:18
€ 17
LVR80
08 dec. / 23:18
€ 15
Slim
08 dec. / 23:17
€ 5
LVR80
08 dec. / 23:17
€ 3
Slim
08 dec. / 15:19
€ 1