Corneille : Vrouw in blauw ( mooie litho ) - Verkocht

Corneille : Vrouw in blauw ( mooie litho ) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 95,00

Corneille : Vrouw in blauw ( mooie litho ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Vrouw in blauw ( mooie litho ) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

litho

afmetingen blad: 41 cm x 27 cm

handgesigneerd en gedateerd '94

genummerd EA 1/30

aangetekende en verzekerde verzending naar:

Nederland,Duitsland,Frankrijk en Luxemburg  16,40 euro

België 8 euro

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:24-04-2014 om 21:40
Eindtijd:30-04-2014 om 21:40
Biedingen (17)
claudius
30 apr. / 21:35
€ 95
10831
30 apr. / 21:09
€ 90
FenS
30 apr. / 20:50
€ 85
10831
30 apr. / 20:36
€ 80
FenS
30 apr. / 20:35
€ 75
10831
30 apr. / 20:35
€ 70
FenS
30 apr. / 18:41
€ 65
Aleph
30 apr. / 10:31
€ 60
10831
28 apr. / 15:30
€ 55
janjhw
28 apr. / 15:29
€ 50
10831
28 apr. / 15:29
€ 50
janjhw
28 apr. / 15:29
€ 40
10831
28 apr. / 15:29
€ 35
janjhw
25 apr. / 10:08
€ 30
chronospace
24 apr. / 22:17
€ 25
HArt
24 apr. / 22:17
€ 20
chronospace
24 apr. / 21:46
€ 1