Cornelis Albert van Assendelft - Pastel op papier, Vrouwen met schoven - Ingelijst

Cornelis Albert van Assendelft - Pastel op papier, Vrouwen met schoven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 342,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Cornelis Albert van Assendelft - Pastel op papier, Vrouwen met schoven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Cornelis Albert van Assendelft - Pastel op papier, Vrouwen met schoven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Cornelis Albert van Assendelft - Pastel op papier, Vrouwen met schoven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Cornelis Albert van Assendelft (1870-1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 67.5 cm (h x b)
Lijst62.5 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: Aangekocht bij Sotheby's Amsterdam.

Administratieve code:

QQFLY

Dit item is verkocht voor 342,00

Starttijd:27-05-2019 om 14:00
Eindtijd:09-06-2019 om 20:48

Biedingen (14):

amesnir
9 jun. / 20:38
€ 342
Veilingmeester_Klassiek
9 jun. / 20:38
€ 322
amesnir
9 jun. / 20:33
€ 302
Strechgel
9 jun. / 20:33
€ 282
amesnir
9 jun. / 20:28
€ 262
Strechgel
9 jun. / 20:28
€ 242
amesnir
9 jun. / 20:28
€ 222
Strechgel
9 jun. / 20:28
€ 202
amesnir
9 jun. / 20:27
€ 180
Strechgel
9 jun. / 20:27
€ 170
amesnir
9 jun. / 19:59
€ 160
Albert1954
9 jun. / 19:59
€ 150
Albert1954
9 jun. / 16:36
€ 110
Strechgel
27 mei / 23:30
€ 100