Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 72 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
In redelijke tot goede gebruikte staat. Het blad is goed toonbaar, schoon en helder. Voor de volledigheid: sommige details zijn vaag zoals aan de linkerzijde van deze afdruk: de huizen achter de brug zijn niet te zien, evenals de torenspits van de Zuidertoren. De linker lichte zijde van de Montelbaanstoren mist ook detaillering. Ter linkerzijde een minuscuul scheurtje aan de rand. De lucht midden en links heeft wat lichte schaaf. Lichte kreuk aan de randen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 31-1-2023 om 15:48 |
Eindtijd | 8-2-2023 om 19:15 |