Cornelis Brandenburg - GROENBURGWAL AMSTERDAM - Verkocht

Cornelis Brandenburg - GROENBURGWAL AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 40,00

Cornelis Brandenburg - GROENBURGWAL AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 25!Cornelis Brandenburg - GROENBURGWAL AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
Lijst34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C BRANDENBURG
GROENBURGWAL
ETS IN DE MAAT 23 X 31
GESIGNEERD MET POTLOOD
REDELIJK GOEDE STAAT / PAPIER IETS WAT GOLVEND INGELIJSTLICHT VERKLEURD
VERZENDEN AANGETEKEND

GOED

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
25 cm
34 cm
13 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-03-2019 om 09:38
Eindtijd:12-03-2019 om 20:32
Biedingen (5)
artb
12 mrt. / 20:22
€ 40
MatthieuHes
11 mrt. / 23:34
€ 35
artb
11 mrt. / 23:01
€ 30
MatthieuHes
11 mrt. / 23:01
€ 29
MatthieuHes
11 mrt. / 22:49
€ 25