Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA - Verkocht

Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!
Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!Cornelis Brandenburg - ( 1884 - 1954 ) - Huizen a/d OZA kopen? Bied vanaf 10!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
Lijst49 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets Huizen aan de Oudezijds Achterburgwal.

Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 022 M.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 30 x 19 cm. Met passe-partout en lijst : 49 x 36 cm.
Zuurvrije ets, p.p. en lijst zijn in goede staat.

Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
36 cm
49 cm
19 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:09-07-2018 om 14:39
Eindtijd:22-07-2018 om 20:20
artb
09 jul. / 18:52
€ 10