CORNELIS BRANDENBURG - GROTE ETS PRINSHENDRIKKADE

CORNELIS BRANDENBURG  - GROTE ETS PRINSHENDRIKKADE kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
CORNELIS BRANDENBURG  - GROTE ETS PRINSHENDRIKKADE kopen? Bied vanaf 90!CORNELIS BRANDENBURG  - GROTE ETS PRINSHENDRIKKADE kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

CORNELIS BRANDENBURG

PRINS HENDRIKKADE

GROTE ETS IN DE MAAT 43 X 70 CM

GESIGNEERD MET POTLOOD

ZONDER LIJST MAAR IN OUDE PASSE PARTOUT 60 X 89 CM

GOEDE STAAT

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:15-12-2013 om 16:08
Eindtijd:22-12-2013 om 16:08

kereltje
22 dec. / 15:26
€ 90