Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 - Verkocht

Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 73,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Dirk Ven - Stilleven Pot en Test 1953 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Cornelis Dirk Ven (1898-1981)
Jaartal1953
DragerBoard
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C(ornelis)  D(irk) Ven (1898-1981)
Olieverf op Board
Stilleven Pot en Test 1953
Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Redelijke conditie

Cornelis Dirk Ven (1898-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
44 cm
54 cm
42 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 73,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-05-2022 om 10:52
Eindtijd:28-05-2022 om 08:29
sasterpstra
28 mei / 07:56
€ 64